Kod produktu: SW1790
Ilość tabletek: 60 tabletek do ssania
W 1 tabletce:
  ½ tabletki referencyjne
wartości spożycia
Witamina C (jako kwas L-askorbinowy) 50mg 62,5%
Cynk:
  (tlenek cynku,
  glukonian cynku,
  diglicynian cynku)
12,5mg
(8,8mg)
(1,5mg)
(2,2mg)
125%
Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea) (części naziemne) 10mg *
Bez czarny ekstrakt (Sambucus nigra) (owoc)
(standaryzacja do minimum 1,5mg polifenoli i 0,5mg flawonoidów)
10mg *


SKŁADNIKI:
Witamina C, cynk, jeżówka purpurowa, czarny bez, substancja słodząca: fruktoza, maltodekstryna, wzmacniacz smaku i zapachu: naturalny pomarańczowy i cytrynowy dodatek smakowy, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: annatto i kurkuma.

ZALECANA PORCJA PRODUKTU DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA: ½ pastylki do ssania dziennie rozpuścić pod językiem. Przyjmowanie cynku na pusty żołądek, u niektórych osób może powodować rozstrój żołądka. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

UWAGA! Zaleca się nie przyjmować preparatu dłużej niż 10-14 dni przy podawaniu codziennym. Nie należy stosować u chorych na gruźlicę, białaczkę, kolagenozy, stwardnienie rozsiane, AIDS, zakażonych HIV, w chorobach autoimmunologicznych.

Zawiera cukier.

Udostępnij: