Kod produktu: SW1800
Ilość tabletek: 60 tabletek do ssania
W 1 tabletce:
  1 tabletka referencyjne
wartości spożycia
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 100mg 125%
Cynk:
  (tlenek cynku,
  glukonian cynku,
  diglicynian cynku)
15mg
(14,668mg)
(0,133mg)
(0,199mg)
150%
Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea) (części naziemne) 20mg *
Bez czarny ekstrakt (Sambucus nigra) (owoc)
(standaryzacja do minimum 3mg polifenoli i 1mg flawonoidów)
20mg *


SKŁADNIKI:
Witamina C, cynk, jeżówka purpurowa, czarny bez, substancja słodząca: fruktoza, maltodekstryna, wzmacniacz smaku i zapachu: naturalny pomarańczowy i cytrynowy dodatek smakowy, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: annatto i kurkuma.

ZALECANA PORCJA PRODUKTU DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA: Jedną pastylkę do ssania dziennie rozpuścić pod językiem Przyjmowanie cynku na pusty żołądek, u niektórych osób może powodować rozstrój żołądka. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

UWAGA! Zaleca się nie przyjmować preparatu dłużej niż 10-14 dni przy podawaniu codziennym. Nie należy stosować u chorych na gruźlicę, białaczkę, kolagenozy, stwardnienie rozsiane, AIDS, zakażonych HIV, w chorobach autoimmunologicznych.

Zawiera cukier.

Udostępnij: