Ambasadorzy Swanson Polska


Nie tylko nasi ambasadorzy są naszą dumą, staramy się wspierać i pomagać wielu sportowcom, również amatorom.
Współpracujemy także z osobami które nie uprawiają na co dzień sportu, ale cenią sobie zdrowy styl życia, ruch i wysiłek fizyczny i zależy im na dobrym zdrowiu.
Bardzo często wspieramy także różne wydarzenia i imprezy sportowe, poczynając od bliskich nam (część z nas bardzo lubi biegać) imprez dla biegaczy, a kończąc na sportach walki
Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski (ur. 13 czerwca 1987 r.) – polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach średnich, który ma na swoim koncie sporą listę sukcesów. Najważniejszym jak do tej pory osiągnięciem jest najwyższe miejsce w powojennej historii Polski na Igrzyskach Olimpijskich (Rio de Janeiro 2016- 6 miejsce) oraz pierwszy w  historii Polski złoty medal Mistrzostw Europy w 2010 roku (Barcelona) w biegu na 800m oraz czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata w Daegu (2011) i Moskwie (2013).

Marcin to także Mistrz Europy z hali (2015, 2017 i 2019), srebrny medalista Halowych Mistrzostw Europy w Paryżu (2011) oraz wicemistrz Świata z Birmingham w 2018 roku. Wywalczył brązowy medal MŚ w Sopocie, który później mu odebrano za nadepnięcie na linię. Finalista Mistrzostw Świata w 2009 roku (Berlin) oraz uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Londynie (dotarł do półfinału). W roku 2011 został złotym medalistą V Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Rio de Janeiro, a 4 lata później zdobył brązowy medal tej imprezy. W historii Świata tylko kilku zawodników było tak skutecznych, docierając do finału w czterech kolejnych swoich czempionatach. W 2014 zdobył wraz z kolegą z teamu i reprezentacji Polski wicemistrzostwo Świata w nieoficjalnych mistrzostwach na Bahamach na 4x800m ustanawiając rekord Polski oraz pobił rekord Europy na pół mili. Jest także Młodzieżowym Mistrzem Europy do lat 23. Ma na swoim koncie wiele medali mistrzostw Polski oraz rekordów Polski w różnych kategoriach wiekowych. Wielokrotnie stawał na podium najbardziej prestiżowych mitingów lekkoatletycznych na Świecie (Diamentowa Liga, Puchar Interkontynentalny, IAAF World Challenge).

Filip Zaborowski

Filip Zaborowski (ur. 25 lipca 1994 r.) - pływak reprezentujący klub MKP Szczecin specjalizujący się w stylu dowolnym (200, 400, 800m). Wielokrotny Mistrz Polski w kategoriach wiekowych 16, 17-18 lat, młodzieżowiec oraz senior. Uczestnik wszystkich najważniejszych zawodów międzynarodowych (MŚ, ME, Igrzyska Olimpijskie) finalista Mistrzostw Świata w 2017 oraz Mistrzostw Europy 2016, 2017.

Filip zapytany czy czuje się pływakiem spełnionym – odpowiada: Zrealizowałem swoje największe marzenie, jakie miałem od dziecka, czyli start na Igrzyskach Olimpijskich, ale nie czuję się spełniony w pływaniu. Mam sporo do pokazania i osiągnięcia. Byłem w finałach dużych imprez, ale marzy mi się medal którejś z nich. Chciałbym to zrobić. Rodzice i najbliżsi wiedzą, ile wysiłku kosztuje osiągnięcie poziomu do którego doszedłem. Dla zwykłego kibica wyznacznikiem klasy sportowca jest medal, albo przynajmniej poprawianie rekordów życiowych. To jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Jadąc na wielką imprezę nie nastawiam się na zdobycie medalu, ale na poprawienie rekordu życiowego, a byłoby wspaniale, gdyby to zapewniło medal.

Daria Zawistowska

Daria Zawistowska (ur. 12 grudnia 1995 r.) - piłkarka ręczna występująca na co dzień w superlidze piłki ręcznej kobiet. Od 2014 roku jest piłkarką ręczną w drużynie SPR Pogoń Szczecin, lecz od sezonu 2019/2020 będzie reprezentować barwy KGHM Zagłębia Lubin.

W 2016 roku zadebiutowała w reprezentacji Polski seniorek i ma zaszczyt grać z orzełkiem na piersi do dnia dzisiejszego. Piłka ręczna jest zarówno hobby Darii jak i jej pracą, która sprawia jej wiele radości. Z wykształcenia Daria jest inżynierem transportu i ma nadzieję, że niedługo obroni tytuł magistra.
Daria jest miłośniczką zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i w siłowni, poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Pomimo tych wszystkich aktywności Daria dba także o czas tylko dla siebie, aby móc poczytać ulubione książki czy odbyć trening mentalny, który odgrywa ważną rolę w jej życiu. Pomaga jej to oczyścić umysł i naładować „baterie” przed kolejnymi wyzwaniami.