O firmie

Firma Swanson została założona w 1969 r. aby zaoferować produkty zdrowotne najwyższej jakości. Witaminy i suplementy są istotną częścią zdrowego stylu życia, w związku z czym oferujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Czystość i moc naszych witamin i suplementów ma znaczenie – dlatego też używamy najlepszych surowców wyłącznie od zaufanych dostawców, jak również dokładnie testujemy nasze produkty w niezależnych laboratoriach. Firma posiada także rejestrację Dobrych Praktyk Produkcyjnych (DPP) organizacji NSF International.

Jako prywatna firma, przy produkcji witamin, minerałów i suplementów, przyjmujemy podejście zorientowane na klienta. Wykorzystując dużą wiedzę o konsumentach, opracowujemy innowacyjne preparaty specjalnie zaprojektowane do zaspokojenia bieżących i pojawiających się potrzeb zdrowotnych. Aktualnie w Polskiej dystrybucji znajduje się ponad pół tysiąca produktów i liczba ta stale rośnie.


NASZA MISJA

Wspólna Praca, aby Pomóc Ludziom Zdrowiej Żyć

Prosto

Dla naszych klientów opracowujemy produkty na tyle proste, aby z łatwością byli w stanie stwierdzić, które z nich są im potrzebne. Dzięki temu mogą więcej czasu poświęcić zajęciom, które naprawdę kochają. Dobre zdrowie nie musi być skomplikowane. Tworzymy rozwiązania tak proste i intuicyjne, jak to tylko możliwe.

Zdrowiej

Uważamy, że dobre zdrowie to podróż. Jesteśmy po to, aby pomagać klientom w każdym wieku, we wszelkiego rodzaju celach zdrowotnych, w codziennym podejmowaniu działań aby czuć się lepiej - bez względu na to, w jakim momencie znajdują się na swojej drodze do dobrego samopoczucia.

Wspólnie

W firmie Swanson, jesteśmy sojusznikiem naszych klientów, kierując nimi w dążeniu do swoich celów zdrowotnych i dobrego samopoczucia. Ponieważ, kiedy nasi klienci są zdrowsi mogą cieszyć się pełnią życia - wspólnie z tymi, których kochają.

Udowodnione Zadowolenie Klientów

  • 96% pozytywnych ocen na platformie Amazon w minionych 12 miesiącach (10.078 ocen)
  • 94% pozytywnych ocen na platformie Google w minionych 12 miesiącach (27.280 recenzji)
  • 81% wskaźnika rekomendacji (NPS, Net Promoter Score), miary prawdopodobieństwa, że klient poleci firmę Swanson - wyższy niż jakakolwiek inna marka suplementów