AjiPure - aminokwasy

Od wielu lat Swanson Health Products współpracuje z firmą Ajinomoto, światowym liderem w produkcji farmaceutycznej jakości aminokwasów.

Ajinomoto isnieje na rynku amerykańskim od ponad 25 lat a jej produkcja dochodzi do 990 ton rocznie. Większość aminokwasów sprzedawana jest do szpitali i klinik, ale wzrost świadomości konsumentów sprawił, że i osoby prywatne chciały profilaktycznie zażywać najczystszych jakościowo aminokwasów. Firma Ajinomoto znana jest ze swojego proekologicznego podejścia. Zakład działa zgodnie z "programem zero emisji" co oznacza odzyskiwanie i recykling ponad 97% odpadów. Fabryka zasilana jest metanem wytwarzanym przez lokalne składowisko odpadów, a ścieki są oczyszczane zanim opuszczą fabrykę.

Ajinomoto ma zatwierdzonych ponad 350 patentów. Firma jest nie tylko światowym potentatem w produkcji farmaceutycznej czystości aminokwasów. Ona wymyśliła i opatentowała proces ich wytwarzania. Każdy aminokwas AjiPure® jest wytwarzany poprzez fermentację przy użyciu naturalnych surowców. W rezultacie aminokwasy AjiPure® są w 99-100% czyste. Aminokwasy innych firm mogą być nawet do 6 razy bardziej zanieczyszczone.